Paydaş Üniversiteler ile 4. Doğu Karadeniz Bölgesel Kariyer Fuarı Toplantısı Gerçekleştirildi

4. Doğu Karadeniz Bölgesel Kariyer Fuarı paydaş üniversiteleri toplantısı Üniversitemiz Rektörlük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

17-18 Mart 2023 tarihlerinde üniversitemiz ev sahipliğinde yapılacak olan 4. Doğu Karadeniz Bölgesel Kariyer Fuarı (DOKKAF 2023) için bir araya gelinen toplantıda, DOKKAF 2023 beklentileri ve işbirliği konuları ele alındı.

Toplantıda, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Nebi Gümüş, Bölgesel Kariyer Fuarları, Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı (DOKKAF) ve üniversitemizde gerçekleştirilecek olan 4. Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı hakkında bilgilendirme sunumu yaptı.

Ardından, Üniversitemiz Kariyer Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Midilli tarafından fuar alanı tanıtımı ve bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

Toplantıya, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Günay Çakır, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Kibar, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil İbrahim Okumuş, Trabzon Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Çimer ve toplantıya katılan üniversitelerin kariyer merkezi müdürleri ile kariyer merkezi yönetim kurulu üyeleri katıldı.